KONST / Litografier / Färglitografi 15904070

nr 1590 4070

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Signerad, numrerad 71/360, "Mozart K516". Färglitografi, bildmått: 44x48 cm, yttermått inklusive ram: 65x66 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 januari 2024
kl 20:13:47

15/1 13:46:00 1      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder